ÖABT Kursları

Şimdi Kayıt Ol

ÖABT Programlarımız 2020 / 2021

NEDEN PEGEM AKADEMİ     

 Bursa'nın en iyi eğitim kurumlarından olan BURSA PEGEM AKADEMİ eğitim sektörüne getirmiş olduğu disiplin ve tecrübesiyle ön plana çıkmaktadır. Öğrencilerinin başarısı hedef edinen kurumumuz yine başarılı olan öğrencilerinin referansı ile daha da büyümektedir. Peki ama nedir bizi farklı kılan;

ÖDEV TAKİP SİSTEMİ

Öğretmenler işlediği derslerle ilgili sisteminize ödev atarak evinizde de ders çalışmanızı sağlar. Böylece daha disiplinli ve istikrarlı bir ders çalışma süreci yaşayacağınız gibi, konularınızın işlenmesine takiben yaptığınız ödevleriniz geride eksik bırakmayan bir bütünlüğün oluşmasını sağlar.

ÖLÇME DEĞERLENDİRME SİSTEMİ 

Sınavların değerlendirilmesi 1 hafta içerisinde yapılır. Öğrenci böylece denemelerdeki başarı yüzdelerini inceleme fırsatı bulur ve eksik olduğu konularla alakalı rehberlik biriminde destek alır.

UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMİ

7/24 ücretsiz uzaktan eğitime bağlanma imkanı sağlayan sistemdir ve normal eğitim süreci haricinde öğrencilerimize sağlanan GY-GK-EB ve ÖABT'de örgün olarak gördüğünüz eğitime ek olarak sunulan ve istediğiniz ortamda kullanılabilen bir sistemdir. 

 DERS PROGRAMLARI

Derslerimiz başlangıç tarihleri :

GYGK

Ekim ayının ilk haftası itibariyle derslerimiz başlayacaktır.

Grup ve Seanslar :

HAFTA İÇİ ;SABAH-ÖĞLE-AKŞAM

HAFTA SONU ;SABAH-ÖĞLE-AKŞAM

EB

Ekim ayının ilk haftası itibariyle derslerimiz başlayacaktır.

Grup ve Seanslar :

HAFTA İÇİ ;SABAH-ÖĞLE-AKŞAM

HAFTA SONU ;SABAH-ÖĞLE-AKŞAM   

ÖABT

  • Öabt derslerimiz Aralık ayı içerisinde başlayacaktır.
  • Branşlara göre başlangıç tarihleri ve grupları değişkenlik göstermektedir.