ALES Kursları

Şimdi Kayıt Ol

ALES Programımız 2019 / 2020

NEDEN PEGEM AKADEMİ     

    Bursa'nın en iyi eğitim kurumlarından olan BURSA PEGEM AKADEMİ eğitim sektörüne getirmiş olduğu disiplin ve tecrübesiyle ön plana çıkmaktadır. Öğrencilerinin başarısı hedef edinen kurumumuz yine başarılı olan öğrencilerinin referansı ile daha da büyümektedir. Peki ama nedir bizi farklı kılan;

ÖDEV TAKİP SİSTEMİ

   Öğretmenler işlediği derslerle ilgili sisteminize ödev atarak evinizde de ders çalışmanızı sağlar. Böylece daha disiplin ve istikrarlı bir ders çalışma süreci yaşayacağınız gibi, konularınızın işlenmesine takiben yaptığınız ödevleriniz geride eksik bırakmayan bir bütünlüğün oluşmasını sağlar.

ÖLÇME DEĞERLENDİRME SİSTEMİ 

  Sınavların değerlendirilmesi 1 hafta içerisinde yapılır. Öğrenci böylece denemelerdeki başarı yüzdelerini inceleme fırsatı bulur ve eksik olduğu konularla alakalı rehberlik biriminde destek alır.

 BİREBİR ETÜT SİSTEMİ

  Eksik olduğunuz konularla ilgili rehberlik servisince birebir soru çözümü ile yapamadığınız sorular sorun olmayacak. Haftalık olarak alabileceğiniz birebir etütleriniz ile cevaplayamayacağınız sorunuz kalmayacak.

YAYIN DESTEĞİ

  Kurs dönemi boyunca öğrencilerimize toplam olarak ;

  • 6 adet Pegem Yayın Seti
  • 4 tane Türkiye Geneli Deneme   

 uygulaması yapılır.

DERS PROGRAMI

Ales grubu yılda 2 kez açılır.

ALES1 ; Ocak ayının ilk haftası

ALES2 ; Haziran ayının ilk haftası 

ALES3 ; Haziran ayının ilk haftası 

  •      Ales2 ve Ales3 sınavının aralarında 1 ay olduğu için her iki sınava da haziran ayındaki başlayacak döneme hazırlamış bulunmaktayız..

Haftalık olarak 11 saat ders işlenen programda dersler sınav tarihinizden 1 hafta önce biter.

HAFTA SONU : Cumartesi - Pazar şeklinde ders işlenir.